Zaterdag ochtend, een zware opgave om badmintoncompetitie te spelen.

Zo bleek ook vandaag, dat onze dames het niet gewoon zijn van in de voormiddag hun competitie af te werken, gelukkig kregen ze niet de zwaardere tegenstanders uit de competitie voorgeschoteld, al waren de dames van Pluimplukkers Gentbrugge zeker niet te onderschatten.

Nadat er wat werd geschoven met de wedstrijden zodat er 2 op hetzelfde ogenblik konden gespeeld worden, mochten Emma en Jana als 1ste dubbel en Sarina met Kaat als 4de dubbel starten.

Emma en Jana wonnen hun 1ste set al lieten ze een niet al te frisse indruk achter, dat bleek ook in de 2de set waar ze meer moeite hadden, maar uiteindelijk toch de wedstrijd konden binnenhalen.

Ook Sarina en Kaat kregen het niet op een schoteltje, door de lange tussenstop en het weinige samenspel de laatste weken, vonden ze elkaar nog niet zo vlot, vandaar ook het logische verlies in de 1ste set.

De 2de en derde set daarentegen, ging het iets vlotter en werden dan ook winnend afgesloten.

Daarna mochten terug Emma en Sarina de 2de dubbel, terwijl zij normaal de 1ste spelen, en Jana met Joke de derde dubbel aanvatten.

Emma en Sarina deden waarvoor ze ondertussen gekend zijn, winnen, al liep het ook niet zo vlot zoals we van hen gewoon zijn.

Jana en Joke verging het heel wat moeilijker, omdat ook zij al een tijdje niet meer samen gespeeld hadden, en Joke die net haar examens heeft verteerd, had het fysiek ook niet gemakkelijk, ondanks dit deden ze behoorlijk mee, maar door de grote foutenlast gaven ze de wedstrijd toch voor een stuk zelf uit handen.

Emma en Sarina mochten zoals gewoonlijk starten in de enkelspelen, Emma had deze keer haar turbo thuisgelaten, bleek al vlug in de 1ste en nog meer in de 2de set dat ze telkens iets te laat reageerde op de korte pluimen, waardoor het 1-1 stond na 2 sets, gelukkig voor Emma had haar overbuur iets minder fysiek en kon ze alzo de derde set toch al bij al vrij vlot winnen.

Sarina kreeg het ook niet op een presenteerblaadje en moest knokken voor elk punt, maar kon toch haar wedstrijd in 2 sets afwerken.

Ook voor Jana is zaterdagmorgen niet echt het beste speelmoment, al won ze wel in 2 sets, ook zij moest er diep voor gaan.

Joke die aan haar heroptreden begon zag het voor de wedstrijd al niet echt zitten, toch won ze haar 1ste set, nadat ze al de hele tijd achterstond kon ze uiteindelijk de set binnenhalen, al was het op een diefje.

De 2de gaf ze na veel zwoegen en zweten weg, om in de derde een stille fysieke dood te sterven, al was het aan de overkant niet veel beter.

Onze dames mochten tevreden zijn, het was wel niet van het hoogste niveau, dan toch hebben ze de punten binnen gehaald en staan ze alleen op kop van het klassement.

Met een duvel voor de begeleiders (frisdrank voor onze jeugd) en een broodje met kaas, prépare of tonijnsla achter de kiezen, konden we allen met opgeheven hoofd en een iets frissere kop terug naar huis.