Verslag Geraardsbergen 1G - Landegem 1G

Onze eerste wedstrijd van het seizoen was direct een verplaatsing
naar Geraardsbergen.
Op papier was onze tegenstander een beetje beter aangezien ze een B2 heer hadden, en Thijs er een beetje vermoeid uitzag, maar alles moet gespeeld worden.

In een bloedhete sporthal begonnen de dubbel heren (Luc en Thijs) en de dubbel dames (Cindy en Sarina) goed.

Ze wonnen beiden hun eerste set tegen hoger geklasseerde spelers, maar al gauw bleek dat het een zware avond ging worden want Luc en Thijs (die echt wel vermoeid leek) verloren set 2 en 3 nipt 21-23, 21-18, 21-18).

Cindy en Sarina kregen eerst nog een oplawaai in de tweede set en spijtig genoeg kwamen ze net te kort in set 3. (19-21, 21-7, 21-18). 2-0 achter en de enkels konden van start gaan.

Ikzelf moest tegen een B2 en de eerste set was een beetje wennen
(21-17) en werd dus ook verloren, daarna ging het beter en een spannende derde set moest de verlossing brengen ( 14-21 en 19-21). 2-1 en ondertussen had Emma, die vooraf zeker ging verliezen, ook haar wedstrijd gewonnen met 2-1 (21-16, 15-21, 18-21).

Thijs (die nu echt ver in slaap aan het vallen was) verloor in 3 sets (20-22, 21-16, 21-14) en we mogen zeggen dat zijn kaars echt wel uit was, wetende dat hij diezelfde namiddag al de finale heren C1 in Bornem gewonnen had, verstaan we dat hij er totaal door zat en hij zo vlug mogelijk wilde gaan slapen.

Sarina op haar beurt kende een vertwijfelde start, deels door een hardnekkige bilblessure, maar knokte zichzelf toch in de match en nam de winst (ook al in 3 sets!) mee naar landegem. (26-24, 14-21, 16-21)
3-3 en nog de gemengde matchen te gaan.

Emma en Luc mochten de eerste spelen en dat was een makkie, zowaar in 2 sets (12-21 en 20-22), ook voor de tegenstanders van Cindy en mezelf was het al bij al een makkie, totaal zoek gespeeld in de eerste, en een paar foutjes te veel in de tweede en de match was gedaan (21-11 en 21-19).

4-4 en daarmee konden we allemaal tevreden zijn, het waren leuke spannende wedstrijden.

Na de cafetaria te verlaten zoals we ze gevonden hadden was het weer richting Landegem.

Ze mogen ons terug verwachten over 14 dagen met de heren ploeg.