Morgen woensdag is het weer zover!
Het nieuwe badmintonseizoen schiet uit de startblokken.
Vanaf morgen kunnen jullie terug elke woensdag van 20u00 op een pluimpje komen meppen.
Verder is er op maandag 23 augustus een training voor de competitiespelers voorzien, terwijl er op maandag 30 augustus een les zal gegeven worden door Stef voor zij die zich bezighouden met de jeugdbegeleiding.
Op zaterdag 28 augustus starten we ook met onze jeugdtrainingen, dit jaar starten we met 3 groepen, de jongsten en nieuwelingen beginnen om 8u30 tot 9u30,
De 2de groep met jongeren vanaf 11 jaar samen met de beteren uit de 1ste groep kunnen starten om 9u30 tot 11u00 en vanaf 11u00 zijn het de gevorderden en zij die al 4 jaar of meer spelen.
Ook op zaterdagavond starten we vanaf 28 augustus en dit vanaf 19u00 tot 22u00.
De speeldata kan je terugvinden in de kalender op onze website, ook de competitiewedstrijden zal je daar terugvinden, al kan er daar nog een en ander wijzigen.
Leg alvast maar de sportschoenen en racketjes klaar en dan zie we elkaar terug een van de volgende speeldagen in augustus.
Sportieve groeten,
Luc.