Het was ondertussen al een kleine maand geleden dat we onze eerste wedstrijd gespeeld hadden.
Door de afwezigheid van Bart en Frank B. die we nog wat rust gunnen na zijn sterke prestatie bij zijn heroptreden in Geraardsbergen, traden we opnieuw aan met de ploeg die tegen Eikenlo met een 2-6 zegen naar huis kwam.
Zie lees meer.
Blijkt dat de ene dag de andere niet is, in onze herendubbel ging het deze keer niet zo vlot, na het verlies van een met fouten overladen eerste set, knokten we ons naar winst in de 2de, de derde set werd een kopie van de 2de en terug lagen de fouten aan de basis van ons nipt verlies.
Bij onze dames ging het een stuk gemakkelijker, met 2 korte set maakten ze de tegenstanders in, ze beginnen elkaar langzaam maar zeker aan te voelen, dat belooft voor het verdere verloop van de competitie.
Na de dubbels zoals gewoonlijk werd er gestart met de enkelspelen, waar Frank en Emma de spits afbeten.
Het bleek al vlug dat Frank zijn dagje niet had en ondanks de vocale steun van zijn kroost werd hij dan ook zorgvuldig in 2 korte set ingepakt, volgende keer beter, “toch bedankt voor uw deelname Frank”.
Emma had het blijkbaar ook zwaar te verduren, niet met de tegenstander maar wel met haar zelfvertrouwen, na een eerste set met veel fouten, weigerde ze te aanvaarden dat het alleen kon beteren.
Na een felbevochten strijd en een veelbesproken tussenstand won Emma de 2de set.
Een lange pauze later, waar beide speelster last hadden van hun emoties en elkaar tussen de tranen door moesten opmonteren om verder te spelen, maakte Emma het af, al was het zelfvertrouwen nog altijd veraf.
Met een 2-2 tussenstand kon het nog alle kanten uit.
Na Emma mocht Sarina aan de bak, met een mindere prestatie in het achterhoofd stapte ze alweer met een beetje stress het terrein op, dat bleek achteraf helemaal niet nodig ze waren beiden sterk aan het presteren de ene in het punten tellen de andere in punten maken, waar Sarina duidelijk de betere in was.
Ook Geert speelde een sterke partij en in een mum van tijd was de strijd gestreden en stond het al 2-4 in ons voordeel.
Met de mixwedstrijden konden we de stand wat opvijzelen, of misschien ook niet.
Met de winst van de 1ste set startten Emma en ikzelf als 1ste mix alvast goed, Geert en Cindy daarentegen verloren hun 1ste set, net de tegenovergestelde uitslag in de 2de set en alles kon van vooraf aan beginnen.
Met een bijgestuurde Emma en enkele aangepaste tactische richtlijnen, konden we alsnog de 3de set binnenhalen, ook Cindy en Geert wonnen hun derde set na een 13-19 achterstand, die ze alsnog wisten om te buigen in een 21-23 winst.
Met een voor de 2de keer 2-6 winst konden we tevreden huiswaarts trekken.