Begonnen met dubbel dames, Sylvie en ik in 2 sets gewonnen. Mits de vele stress op voorhand die ik had, hebben we ons dubbelspel toch goed ingezet dit seizoen!
Dan dubbel heren, Jackie en Nick verloren in 2 sets. Dit tegen een C1 niet tegenstaande. Onze jongens hebben zich wel goed verdedigd, Jackie en Nick haalden 19 en 16 punten.
Onze enkels, Joke en ik allebei gemakkelijk gewonnen in 2 sets! Goed gespeeld Joke!
Spannende match voor Nick, 3 setter, spijtig genoeg verloren. Maar als je weet dat het tot 22-24 ging in de 3de set en beide spelers zo dood waren dat ze bijna geen pap meer konden zeggen, dan kan ik maar 1 ding zeggen, goe gedaan! Nick, geef hem er maar eens van langs in de terugmatch!
Dan een grote overwinning voor onze Lennart. Hij laat de spanning hoog aansnijden, want er volgt een 3de set. Een sportdrankje na de 2 de set en Lennart is niet meer bij te benen. Hij wint de 3de set met 21-7. De eerste keer dat Lennart een enkelspel wint, je kan je dan ook voorstellen dat zijn vreugdebewegingen dubbel en dik tot uitting kwamen. Een dikke proficiat Lennart!
We staan met 4-2 voor, hebben we vorig jaar nog nooit gehad. Leuk gevoel. Nog 2 wedstrijden te gaan, gemengd!
Jackie en Joke, winnen eerste set, maar verliezen hun 2de set. Ondertussen zijn Lennart en Sylvie aan het spelen. Zij winnen ook hun eerste set. De spanning hangt in de lucht.

Wat zie ik, Lennart en Sylvie serveren voor hun laatste punt en ja, ze winnen ook hun 2de set.
Waaw we staan 5-2 voor. Het kan al niet meer stuk. Helaas verliezen Jackie en Joke hun derde set.
5-3 mooie uitslag, we zijn super content!

De uitslagen vind je hier
Bedankt aan al mijn ploegmaatjes
Béa