(Detail)
Dit weekend deden er alweer enkele van onze jongeren mee aan een officieel tornooi, ditmaal te Ronse bij Wit-Wit, zaterdag werden de dubbepartijen afgewerkt waar onder andere Thijs en Emma een goede reeks neerzetten in de gemengd dubbel C2, zijn sneuvelden in de finale na een 21-17 verlies in de derde set, toch een prachtige prestatie (zie uitslag).
Voor Sarina en Jana was het de eerste deelname aan een officieel tornooi in de dubbel dames reeks, ook zij presteerden meer dan behoorlijk door de finale te winnen (detail).
De vier voorgenoemde speel(st)ers deden op zondag ook mee in het enkel, waar Sarina en Thijs een iets mindere dag hadden, Jana en Emma daarentegen mochten onder elkaar uitmaken wie er de finale ging spelen en uiteindelijk haalde Jana het van Emma (uitslag).
In de finale nam Jana de maat van een 10 jaar oudere speelster die blijkbaar onze jeugd toch een beetje onderschat en daardoor werd jana winnaar in de dames enkel reeks en mag ze voortaan ook pronken met een C2 klassement.
Dit kan misschien een stimulans zijn om ook de andere aan te zetten iets meer aan tornooien mee te doen, maar eerste zullen de meesten wel eventjes in de boeken mogen duiken want de examens staan voor de deur, daarna kunnen ze de stress naar hartelust van zich afmeppen.
Nogmaals proficiat en succes met de examens.
mvg, Luc.
Alweer een C2 bij!
Luc